Mgr. Vojtěch Lebduška   
                                                                    psycholog a psychoterapeut

Kdo jsem

Jmenuji se Vojtěch Lebduška a pracuji jako psycholog v Praze a v Ústí nad Labem. Mou hlavní specializací je psychoterapie (individuální, párová, rodinná) a hypnoterapie. Tyto své služby nabízím lidem, kteří se nacházejí v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc. Své služby nabízím také lidem, kteří momentálně neřeší žádnou krizi, problém, či onemocnění. Lidem, kteří by rádi lépe poznali sami sebe a rozvíjeli své dovednosti a kompetence, ať už v pracovní, nebo osobní sféře. Doprovázení klientů na této cestě říkám koučování.

Kdo jsem

Teoretickými východisky pro mou práci je konstuktivismus, sociální konstrukcionismus, komunikační a systemická psychoterapie. Tyto kořeny mi umožňují dívat se na každého člověka, který za mnou přichází, bez hodnotících předsudků, a naslouchat tak jeho jedinečnému životnímu příběhu nezkresleně a s respektem.

Věřím, že každý člověk je schopen žádoucí změny, pakliže opravdu chce. Věřím ale také, že může být někdy opravdu těžké změnit svůj život k lepšímu, obzvlášť když je na to člověk sám. Pokud čtete tyto řádky a hlavou Vám běží, že jsou ve Vašem životě věci, které opravdu chcete změnit, pak máte to nejdůležitější rozhodnutí za sebou. Já Vám mohu pomoci zvolit a zrealizovat způsob, jakým změny dosáhnete.

Pokud Vás zajímá mé odborné vzdělání, kvalifikace a praxe, zde naleznete můj profesní životopis.